+44 7570 199298
info@biuroonlineuk.com

banner

 

beach

 

UBEZPIECZENIA

 

Ubezpieczenia są tematem, który każda osoba powinna przemyśleć, przedyskutować i nabrać racjonalny, czysto ekonomiczny stosunek.

Wiele osób zapiera się na hasło samych ubezpieczeń, nie potrafi zadać pytań na ich temat, aby zgłębić wiedze i odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania takie jak:

 

 

1. Jeśli jutro ciężko zachoruje --- czy posiadam fundusze na leczenie? Czy posiadam oszczędności na pokrycie kosztów życia? Jak zaspokoję finansowe potrzeby swojej rodziny? Jeśli posiadam oszczędności, na jak długo wystarcza mi te zasoby?

2. Jeśli zabraknie mnie jutro --- jak poradzi sobie finansowo moja rodzina? Co im pozostanie?

3. Jeśli jutro nie będę mógł pójść do pracy z powodu choroby lub wypadku, jak poradzę sobie finansowo przez kolejne miesiące?

Kluczowe pytania obrazujące nieszczęścia, które niestety zdarzają się ludziom, którzy są szczęśliwi, maja dobra prace i rodzinę, a mimo wszystko są tymi, których nieszczęście losowe dotyka. Nie potrafią się podnieść, pogodzić z choroba lub skutkami wypadku, nie potrafią znaleźć pomysłu jak sobie poradzić z dziura finansowa, która dramatycznie się powiększa.
Dlatego klienci czekają na nieszczęście, aby później nie moc znaleźć rozwiązania? Dlaczego najpierw nie rozwiążą sytuacji i nie zabezpiecza się, zanim dotknie ich nieszczęście?

 

Ubezpieczenia nie są tematem, który powinien odstraszać, a wręcz przeciwnie, powinien być tematem rozmów wielu klientów, którzy są w pełni świadomi benefitów jakie za sobą niosą takich jak:

 

SPOKÓJ       BEZPIECZEŃSTWO       PRZYSZŁOŚĆ       RADOŚĆ       ŚWIADOMOŚĆ      OCHRONA       SZCZĘŚCIE RODZINY

 

umbrella

 

Biuro Online UK zapewnia indywidualne konsultacje finansowe, podczas których każdy klient uzyska pełną informacje, analizę oraz rekomendacje.

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoja wizytę doradcy finansowego.

 

ZAMAWIAM DORADCĘ FINANSOWEGO