+44 7570 199298
info@biuroonlineuk.com

danieglowne

 

UTRATA ZDROWIA SPOWODOWANA ZATRUCIEM W RESTAURACJI, HOTELU, CZY ZATRUCIEM PRODUKTEM ZE SKLEPU.

 

Każda osoba, która zatruła się w restauracji lub zatruła się produktem zakupionym w sklepie, może starać się o odszkodowanie. Aby zacząć proces odszkodowania należy odpowiedzieć na podstawowe pytania:

 

 

 

CO? - Co dokładnie się wydarzyło poprzez zbiór szczegółów okoliczności wypadku. Co powinna uczynić restauracja czy sklep, aby uniknąć zatrucia?

KTO? - Kto brał udział w incydencie? Kim byli świadkowie zdarzenia np. przyjaciele, rodzina?

GDZIE? - Jakie było miejsce zdarzenia uwzględniając dokładną lokalizacje, nazwę i adres restauracji, hotelu, sklepu?

KIEDY? - Kiedy dokładnie miało miejsce zdarzenia określając datę i godzinę lub inne wytyczne określające czas.

JAK? - W jaki sposób doszło do zatrucia? Co przyczyniło się do zatrucia? Jak można było uniknąć zatrucia? Czy poinformowałeś restauracje/sklep o zdarzeniu? Czy złożyłeś formalna skargę, biorąc pokwitowanie?

DLACZEGO? - Dlaczego doszło do zatrucia?

zatrucie

 

Przykładem urazu zdrowotnego są:
- szkody cielesne - alergie, wymioty, bóle brzucha, zatrucie pokarmowe poprzedzone badaniem, inne objawy po zatruciu.
- urazy psychologiczne - stres, trauma.

Odszkodowanie zdrowotne ma na celu przywrócenie pokrzywdzonego do stanu wcześniejszego. Może polegać na wypłaceniu odpowiedniej sumy pieniężnej, która zrekompensuje doznany ból i cierpienie.

 Wartość odszkodowania jest ustalana na podstawie komisji medycznej, która jest powoływana przez kancelarie Cię reprezentującą.

 

 

Na wartość odszkodowania ma wpływ wiele czynników, m.in.:
- długotrwałość urazu
- rodzaj urazu – uraz trwały czy tymczasowy
- rodzaj leczenia – operacji, rehabilitacji itp
- wpływ na życie codzienne oraz zawód wykonywany

Pamiętaj, że nie ma stałej kwoty za odszkodowanie, a każdy poszkodowany jest traktowany indywidualnie.

Doskonale rozumiemy, że nie na wszystko mamy czas i wiele sytuacji ignorujemy lub odkładamy na później. Między innymi wizyta u lekarza po wypadku nie jest obowiązkowa w celu starania się o odszkodowanie zdrowotne, ale w trosce o swoje zdrowie zaleca się konsultację z lekarzem rodzinny lub w szpitalu, gdyż wiele urazów, również tych małych, może być źle osądzonych przez nas samych, co w przyszłości może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Niestety, od otrzymanego odszkodowania nie można się już odwołać, więc skutki uboczne zignorowanych urazów czy też tych nieodnotowanych nie mogą być uwzględnione w trakcie roszczenia.

Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii opieki i obsługi klienta. Rozumiemy, że zadowolenie naszych klientów jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Każde roszczenie traktujemy indywidualnie, a serwis dopasowujemy do potrzeb klienta.

Jeśli uczestniczyłeś w wypadku i chcesz starać się o odszkodowanie pamiętaj, że korzystając z pomocy kancelarii możesz otrzymać rekomendację leczenia w celu szybszego przywrócenia Cie do stanu sprzed wypadku, w zależności od urazów jakie odniosłeś, może to być:
- badania
- testy określające rodzaj zatrucia (polskie znaki)

Jeśli masz pytania, skonsultuj się z nami. Oferujemy darmowe porady z zakresu odszkodowań. Rozmowa nie jest zobowiązująca.

 Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a oddzwonimy.