+44 7570 199298
info@biuroonlineuk.com

salon

 

UTRATA ZDROWIA SPOWODOWANA WIZYTA W SALONIE PIĘKNOŚCI.

 

Każda osoba, która uczestniczyła w wypadku nie ze swojej winy w przeciągu ostatnich 3 lat i doznała urazów zdrowotnych, może starać się o odszkodowanie. Aby zacząć proces odszkodowania należy odpowiedzieć na podstawowe pytania:

 

 

 

CO? - Co dokładnie się wydarzyło poprzez zbiór szczegółów okoliczności wypadku. Co powinien uczynić salon kosmetyczny, aby uniknąć wypadku?

KTO? - Kto brał udział w wypadku? Kto spowodował wypadek? Kim byli świadkowie zdarzenia?

GDZIE? - Jakie było miejsce zdarzenia uwzględniając dokładną lokalizację, nazwę i adres salonu piękności?

KIEDY? - Kiedy dokładnie miało miejsce zdarzenie określając date i godzinę lub inne wytyczne określające czas.

JAK? - W jaki sposób doszło do zdarzenia? Co przyczyniło się do wypadku? Jak można było uniknąć wypadku?

 

question 2415072 1920

 

MODEL

Przykładem urazu zdrowotnego są:
- szkody cielesne - alergie, uszkodzenia skory, zle wykonane uslugi powiekszania ust, botoxu, czy makijazu permanentnego.
- urazy psychologiczne - stres, trauma po zabiegu kosmetycznym, strach przed wyjsciem z domu, depresja spowodowana oszpeceniem – krótkotrwałe oraz stałe.

Odszkodowanie zdrowotne ma na celu przywrócenie pokrzywdzonego do stanu wcześniejszego. Może polegać na wypłaceniu odpowiedniej sumy pieniężnej, która zrekompensuje doznany ból i cierpienie.

Wartość odszkodowania jest ustalana na podstawie komisji medycznej, która jest powoływana przez kancelarie Cię reprezentującą.

Na wartość odszkodowania ma wpływ wiele czynników, m.in.:
- długotrwałość urazu
- rodzaj urazu – uraz trwały czy tymczasowy
- rodzaj leczenia – operacji, rehabilitacji itp
- wpływ na życie codzienne oraz zawód wykonywany

Pamiętaj, że nie ma stałej kwoty za odszkodowanie, a każdy poszkodowany jest traktowany indywidualnie.

Doskonale rozumiemy, że nie na wszystko mamy czas i wiele sytuacji ignorujemy lub odkładamy na później. Między innymi wizyta u lekarza po wypadku nie jest obowiązkowa w celu starania się o odszkodowanie zdrowotne, ale w trosce o swoje zdrowie zaleca się konsultację z lekarzem rodzinny lub w szpitalu, gdyż wiele urazów, również tych małych, może być źle osądzonych przez nas samych, co w przyszłości może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Niestety, od otrzymanego odszkodowania nie można się już odwołać, więc skutki uboczne zignorowanych urazów czy też tych nieodnotowanych nie mogą być uwzględnione w trakcie roszczenia.

 Bardzo poważnie podchodzimy do kwestii opieki i obsługi klienta. Rozumiemy, że zadowolenie naszych klientów jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu. Każde roszczenie traktujemy indywidualnie, a serwis dopasowujemy do potrzeb klienta.

Jeśli uczestniczyłeś w wypadku i chcesz starać się o odszkodowanie pamiętaj, że korzystając z pomocy kancelarii możesz otrzymać rekomendację leczenia w celu szybszego przywrócenia Cie do stanu sprzed wypadku, w zależności od urazów jakie odniosłeś, może to być:
- rehabilitacja
- akupunktura
- spotkania z psychologiem
- prześwietlenia MRI i Xray itp
Jeśli masz pytania, skonsultuj się z nami. Oferujemy darmowe porady z zakresu odszkodowań. Rozmowa nie jest zobowiązująca.

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, a oddzwonimy.

Jeśli potrzebujesz biznesowego ubezpieczenia od błedów, wypełnij formularz, a oddzwonimy.

POTRZEBUJĘ UBEZPIECZENIA NA BIZNES